Porady informatyczne

Masz problem? Nie wiesz? Zapytaj...

Fachowe, pewne i … prawie darmowe – takie są porady informatyczne świadczone przez Siajo. Pragnę zaznaczyć, iż nie jestem wszystkowiedzący, szczególnie, że informatyka to temat rzeka. Pewną wiedzę jednak posiadam, a wiedzą tą z przyjemnością się dzielę. Jeśli się zdarzy, iż dany problem, zaskoczy mnie – nie będę ściemniał i o tym poinformuję… Douczę się z tego zakresu – i postaram się udzielić odpowiedzi w terminie najszybszym z możliwych. Jestem człowiekiem:-)

Jeśli moja pomoc okazała się pomocna, możesz polubić moją stronę. Daj szansę swoim znajomym na uzyskanie bezpłatnej pomocy informatycznej!

Aby uzyskać pomoc, poradę należy skorzystać z jednej z wymienionych form kontaktu:

Pomoc techniczna online / pomoc zdalna

Aby ułatwić ze mną kontakt, przygotowałem do tego celu, specjalnie dla Państwa, szereg form i narzędzi. Są one cały czas widoczne na dole strony. Pomoc online mogą Państwo uzyskać korzystając z dowolnego z nich. Najlepszą, choć może nie najszybszą formą jest e-mail. Oto krótka charakterystyka form kontaktu:

  • Telefon / Fax – brak – nieefektywne narzędzie dlatego na razie go brakuje…
  • Telefon komórkowy – odbierany jest w miarę możliwości 24h na dobę. Jeżeli w danym momencie nie odbieram – NA PEWNO ODDZWONIĘ – jeśli numer nie jest zastrzeżony:-).
  • Gadu-Gadu – bardzo dobra forma kontaktu. Jesteśm online praktycznie cały czas – nawet gdy mnie “nie widać” często jestem – tylko pracuję:-)
  • Tlen – kolejny komunikator, na którym jestem bardzo często online. Patrz wyżej. Jeśli jesteśmy na GG to jesteśmy na tlenie i odwrotnie.
  • SKYPE – alternatywne do telefonu i GG/Tlena narzędzie. Można połączyć się głosowo bądź tekstowo. Nie jestem dostępny na skypie non stop, więc jeżeli pasuje Ci drogi użytkowniku ta forma kontaktu – poproś o nią…
  • E-mail – jak już wspomniałem, jedne z najlepszych narzędzi, jeżeli chodzi o opis Państwa problemu. Mam go na “piśmie” więc mogę przeanalizować, przestudiować i odpisać / oddzwonić.

Pomoc techniczna na miejscu – pomoc osobista

Forma pomocy najbardziej odpowiednia ze względu na naturę informatyczną Państwa problemów – bardzo często problem należy zobaczyć aby zdiagnozować. W tym celu wystarczy zadzwonić pod podany numer telefonu i umówić się na spotkanie.

Ta forma kontaktu jest dostępna wyłącznie, jeśli mieszkają Państwo w pobliżu miejsca w którym pracuję i żyję. Dojeżdżam bowiem, wyłącznie na terenie miasta Nowego Sącza i najbliższych okolic…

Pin It on Pinterest

Share This